Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 663 13532
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Praktikuojančių advokatų sąrašas
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Visi miestai
Visi miestai Akmenės raj. Alytus Anykščiai Ariogala Birštonas Biržai Druskininkai Elektrėnai Gargždai Ignalina Jonava Joniškis Jurbarkas Kaišiadorys Kaunas Kauno raj. Kėdainiai Kelmė Klaipėda Kretinga Kretingos raj. Kupiškis Kuršėnai Lazdijai Marijampolė Mažeikiai Molėtai Naujoji Akmenė Pakruojis Palanga Panevėžys Pasvalys Plungė Prienai Radviliškis Raseiniai Raseinių raj. Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šiauliai Šilalė Šilalės raj. Šilutė Širvintos Širvintų raj. Skuodas Švenčionių raj. Švenčionys Tauragė Telšiai Trakai Trakų raj. Ukmergė Utena Varėna Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visaginas Zarasai
A Ą B C Č D E Ė Ę F G H I Į J K L M N O P R S Š T U Ū Ų V Z Ž
 Vardas, pavardė Advokatų praktika nuo Telefonas
El. paštas
Kontora
 Robertas Balika 2013 +370 601 717 13
robertas.balika@gmail.com
Roberto Balikos advokatų profesinė bendrija
Pilies g. 16-10, Vilnius
 Inga Balynienė 2016 +370 626 72276
+370 5 261 9948
inga.rudinskaite@gmail.com
Advokato Remigijaus Rinkevičiaus kontora
Sakalų g. 22-3, LT-08108 Vilnius, Vilnius
 Renaldas Baliūtis 2004 +370 686 15 048
renaldas.baliutis@lawsuit.lt
Advokatų kontora Mikulskas, Baliūtis, Vasilionokas ir partneriai LAW&SUIT
Lvovo g. 89A- 7, LT-08104, Vilnius
 Rūta Balkevičiūtė-Mačeikienė 2012 +370 685 38816
Ruta.Balkeviciute@adbk.lt
Advokatės Balkevičiūtės-Mačeikienės ir partnerių kontora
Didžioji g. 14-1, LT-01128, Vilnius
 Rita Balsevičė 2018 +370 5 265 3901
rita@teisevisiems.lt
Advokatų profesinė bendrija "ConsulTax"
Tuskulėnų g. 33C-31, LT-09219, Vilnius
 Irmantas Balsys 2009 +370 659 22501
+370 5 263 7008
irmantas.balsys@imblegal.lt
Advokato Irmanto Balsio kontora
Konstitucijos pr. 7, 11 aukštas, Vilnius
 Valentinas Baltrūnas 1996 +370 698 27 217
+370 45 464 192 / 5 272 1885
baltrunasv@gmail.com
Advokato V. Baltrūno kontora
Respublikos g. 28, LT-35174, Panevėžys
 Ramunė Genovaitė Baltrušaitienė 2000 +370 37 228 025
r.baltrusaitiene@gmail.com
Advokatų kontora Baltrušaitienė, Degutienė, Naujokienė, Reimerienė ir partneriai
K. Donelaičio g. 33-1, Kaunas
 Simonas Baltrušaitis 2012 +370 615 15 951
simonas@alegal.lt
Advokatų profesinė bendrija Dabkevičius ir Baltrušaitis
Maironio g. 18-1, LT-44298, Kaunas
 Andrius Bambalas 2009 +370 5 2605260
andrius.bambalas@litigo.lt
Advokatų profesinė bendrija LITIGO
A.Jakšto g. 12, LT-01105, Vilnius
 Audrius Bandzaitis 2001 +370 686 57575
+370 343 57575
4327@inbox.lt
Advokatų kontora Erikas Rugienius ir partneriai
Ūkininkų g. 3, LT-68306, Marijampolė
 Albertas Bandžius 1995 +370 699 20 651
a.bandzius@gmail.com
Advokatų profesinė bendrija Bandžius ir partneriai
Gedimino pr.3A-1, Vilnius
 Mindaugas Banelis 2003 +370 682 30023
+370 5 211 1122
banelis@legal.lt
Advokatų profesinė bendrija "Legal.lt"
Žalgirio g. 112A, LT-08217, Vilnius
 Aurimas Banys 2020 +370 65 591 048
aurimas.banys@sorainen.com
Advokatų kontora Sorainen ir partneriai
Gedimino pr. 44A, Vilnius
 Dovilė Baniulė 2012 +370 610 44 121
+370 700 35 504
d.baniule@vgtpt.lt
Advokatės Dovilės Baniulės kontora
A. Baranausko a. 1, Anykščiai
 Mindaugas Dominykas Baniulis 2019
mindaugas.baniulis@magnussonlaw.com
Advokatų profesinė bendrija Magnusson ir partneriai
Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius
 Svietlana Baracevičienė 1999 +370 46 252 303
s.baraceviciene@gmail.com
Advokatės S. Baracevičienės kontora
Taikos pr. 52C, LT-91184, Klaipėda
 Sigitas Barakauskas 2013 +370 627 97758
+3705 212 1033
sigitas.barakauskas@njordlaw.lt
Advokatų profesinė bendrija NJORD Law Firm
Jogailos g. 4, Vilnius
 Kazimieras Baranauskas 1992 +370 682 25 989
+370 5 262 4451
info@sodybatrakai.lt
Vilniaus 2-oji advokatų kontora
K. Sirvydo g. 6, LT-01101, Vilnius
 Giedrius Justas Baranauskas 2002 +370 5 2628400
G.Baranauskas@apexlegal.lt
Advokatų kontora Baranauskas Martišius ir partneriai /APEX LEGAL
M.K. Čiurlionio g. 70 A-3, LT-03100, Vilnius
  1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 112 113 114