Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 868092048
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Nordea LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Praktikuojančių advokatų sąrašas
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Visi miestai
Visi miestai Alytus Anykščiai Ariogala Birštonas Biržai Druskininkai Elektrėnai Gargždai Ignalina Jonava Joniškis Jurbarkas Kaišiadorys Kaunas Kauno raj. Kėdainiai Kelmė Klaipėda Kretinga Kupiškis Kuršėnai Lazdijai Marijampolė Mažeikiai Molėtai Naujoji Akmenė Pakruojis Palanga Panevėžys Pasvalys Plungė Prienai Radviliškis Raseiniai Raseinių raj. Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šiauliai Šilalė Šilalės raj. Šilutė Širvintos Širvintų raj. Skuodas Švenčionių raj. Švenčionys Tauragė Telšiai Trakai Trakų raj. Ukmergė Utena Varėna Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visaginas Zarasai
A Ą B C Č D E Ė Ę F G H I Į J K L M N O P R S Š T U Ū Ų V Z Ž
 Vardas, pavardė Advokatų praktika nuo Telefonas
El. paštas
Kontora
 Stasys Zabita 1990 +370 682 40 185
+370 8 5 2121346
stasys.zabita@gmail.com
Advokatų kontoros LEX Vilniaus skyrius
J. Jasinskio g. 7-18, Vilnius
 Vincentas Zabulis 2014 +370 682 74 814
vincentas@perkunoholding.com
Advokatas Vincentas Zabulis
Vokiečių g. 20, LT-01130, Vilnius
 Aušrinė Zaburienė 2016 +370 687 24316
ausrine.zaburiene@gmail.com
Advokato Mindaugo Repšo kontora
Vilties g.7-1, LT-92227, Klaipėda
 Saulius Zakarevičius 2003 +370 5 2330071
saulius.zakarevicius@mlaw.lt
Advokatų kontora Romualdas Mikliušas ir partneriai
A. Vivulskio g. 29, Vilnius
 Algirdas Zakrasas 2004 8~676 32058
zakrasas@splius.lt
Advokato Algirdo Zakraso kontora
Vyšnių g. 30A, 76362, Šiauliai
 Salomėja Zaksaitė 2017 +370 685 31816
salomeja.zaksaite@gmail.com
Advokatų kontora Zabiela, Zabielaitė ir Partneriai
A. Jakšto g. 7, LT-01105, Vilnius
 Nerijus Zaleckas 2012 +370 601 52884
nerijus@zaleckas.com
Advokatės G. Kolesnikovienės kontora INSTALAW
A. Rotundo g. 5-102,
 Mindaugas Zalepūga 2017 +370 676 89 312
m.zalepuga@vialex.lt
Advokatų profesinė bendrija "VIALEX Baltic"
Savanorių pr. 1, Vilnius
 Eduardas Zaleskis 2011 +370 686 81 893
+370 5 213 6186
eduardas.zaleskis@zaleskislegal.lt
Advokato Eduardo Zaleskio kontora
Kaštonų g. 2-33, LT-01107, Vilnius
 Saulius Zališauskas 2002 +370 5 2791293
s.zalisauskas@gip.lt
Advokatų kontora Goštautas ir partneriai
Teatro g. 3-10, Vilnius
 Edvardas Zaluba 1992 +370 698 246 47
+370 5 261 9794
edasadv@gmail.com
Advokato Edvardo Zalubos kontora
Vokiečių g. 12-5, Vilnius
 Lina Zamulskienė 2008 +370 670 35 057
+370 46 211 777
linazamulskiene@yahoo.com
Advokatės Linos Zamulskienės kontora
I. Kanto g. 21-13, LT-92239, Klaipėda
 Marius Zamulskis 2016 852628400
m.zamulskis@apexlegal.lt
Advokatų kontora Baranauskas Martišius ir partneriai /APEX LEGAL
M.K. Čiurlionio g. 70 A-3, LT-03100, Vilnius
 Paulius Zapolskis 2012 +370 5 274 2417
Paulius.Zapolskis@tgsbaltic.com
Advokatų kontora TGS Baltic
Konstitucijos pr.21A, LT-08130, Vilnius
 Tadas Zaremba 2009 +370 5 249 66 05/ 235 3091
tadas.zaremba@iustum.lt
Advokatų profesinė bendrija "Iustum"
Vilniaus g. 28, LT-01402, Vilnius
 Jonas Zaronskis 2012 +370 655 92725
+370 5 219 0790
jonas.zaronskis@avocad.lt
Advokatų profesinė bendrija AVOCAD
Lvovo g. 25, Vilnius
 Rasa Zaščiurinskaitė 2007 +370 5 274 2419
Rasa.Zasciurinskaite@cobalt.legal
Advokatų kontora Norkus ir partneriai COBALT
Lvovo g. 25, LT-09320, Vilnius
 Laimutis Zaukevičius 2013 +370 611 30 884
+370 450 34 036
zaukevicius@me.com
Advokato L. Zaukevičiaus kontora
Vilniaus g. 46A-103, LT-41144, Biržai
 Georgijus Zavtrakovas 1999 +370 37 200 304
info@advokataikaunas.lt
Advokato G. Zavtrakovo kontora
Šv. Gertrūdos g. 22A-2, Kaunas
 Donatas Zdanavičius 2004 +370 5 251 4444 / 251 4445
donatas.zdanavicius@yahoo.com
Advokatų kontora TGS Baltic
Konstitucijos pr.21A, LT-08130, Vilnius