Raštinė:
Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Buhalterija:
Sporto g. 12, 09238 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 860783327
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Nordea LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Savitarnos svetainė
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Naujoji advokatų ir advokatų padėjėjų savitarnos svetainė

 

Naują savitarnos sitemą pasieksite adresu https://db.advokatura.lt

Savitarnos svetainės naudojimosi instrukcija (skaitykite arba parsisiųskite pdf dokumentą)

 

Pereinamuoju laikotarpiu gali kilti nenumatytų nesklandumų, todėl prašome Jūsų kantrybės ir supratimo. Iškilus klausimams, pagalbą suteiksime el. p.  la@advokatura.lt. ir tel. (85) 262 4546 (spauskite 3).

 

Kaip vyks perėjimas prie naujos savitarnos svetainės?

  • Naują savitarnos svetainę pasieksite adresu https://db.advokatura.lt 
  • Pirmą kartą jungdamiesi prie naujosios savitarnos svetainės, turėsite užsiregistruoti ir susikurti naują slaptažodį – senasis nebegalios. Jūsų prisijungimo vardas – tai el. pašto adresas, kurį naudojote registracijoje.
  • Pradėjus veikti naujai savitarnos svetainei Jūsų duomenys bus automatiškai perkelti iš senosios savitarnos svetainės į naująją. Dėmesio: atidžiai peržiūrėkite ir pasitikrinkite, ar visa Jūsų informacija   naujojoje svetainėje persikėlė teisingai. Jei trūksta reikiamų pažymų ar baigėsi jų galiojimo laikas, prašome jas kuo skubiau pateikti.
  • Nuo rugpjūčio 19 d. visus informacijos atnaujinimus turėsite atlikti naujojoje savitarnos svetainėje, nes senoji nebeveiks. Skatiname aktyviai naudotis atsiradusiu nauju funkcionalumu ir patiems operatyviai atsinaujinti savo duomenis: įkelti medicinines, civilinės atsakomybės draudimo pažymas bei gauti priminimus apie jų galiojimo pabaigą.
  • Kol bus diegiami nauji užimtumo modulio funkcionalumai, jis laikinai neveiks.

 

Kokie naujosios savitarnos svetainės privalumai?

Naujoji savitarnos svetainė išlaikys nemažai dabartinių naudingų funkcionalumų: galėsite registruotis į renginius, matyti savo balų skaičių, atliktus mokėjimus Lietuvos advokatūrai, susikurti ir redaguoti savo CV. Joje taip pat numatyti ir keli esminiai patobulinimai, palengvinantys darbą.

Kurti naują savitarnos svetainę buvo nuspręsta dėl kelių priežasčių:

  • Patogiau: advokatų savitarnoje įdiegta papildomų funkcijų, kurios leis sutaupyti laiko. Nuo šiol galėsite patys įkelti medicinines, civilinės atsakomybės draudimo pažymas bei gauti priminimus apie jų galiojimo pabaigą. Ateityje įdiegus sąsają su buhalterija, realiu laiku matysite savo įsiskolinimą.
  • Funkcionaliau: naujoji savitarnos svetainė bus tobulinama, plečiant jos integraciją su kitomis advokatų darbe svarbiomis duomenų bazėmis: SODROS, teismų ir pan.
  • Paprasčiau: užimtumo modulis turės dvipusį ryšį su teismų administracija – Jūsų kalendorius automatiškai užsipildys Jums priskirtomis teismo posėdžių datomis. Pilnas užimtumo modulio funkcionalumas ir sąsaja su LITEKO bus įdiegta 2017 m. pavasarį.
  • Greičiau: lengvesnis duomenų administravimas užtikrins greitą ir tikslų informacijos atnaujinimą bei grįžtamąjį ryšį su Lietuvos advokatūra.
  • Saugiau: advokatų duomenis administruos advokatūra, o ne trečiosios šalys.

 

Tikimės, kad įvertinsite patobulintos advokatų ir advokatų padėjėjų savitarnos svetainės privalumus.


 Informacija atnaujinta:
2016-08-22
Informaciją paskelbė:
Saulė Bakšė

Teisinė informacija

 

Aut bene, aut nihil

(liet. k. arba gerai, arba nieko)