Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 663 13532
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Naujienos advokatams/ padėjėjams
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Įvyko antrasis atviras ADVOCO golfo turnyras bei vidurvasario susitikimų šachmatų ir šaškių turnyrai

2013-07-02

Vilnius, liepos 2 d. Paskutinę vasaros dieną advokatai su bičiuliais ir šeimomis šurmuliavo golfo laukuose. „Sostinių golfo klube“ vyko antrasis atviras ADVOCO golfo turnyras, kuriame dalyvavo 19 žaidėjų, iš kurių jauniausiam turnyro dalyviui – Adomui Norkui – tik devyneri. Žaistas 18 laukų žaidimas. Visi žaidėjai buvo suskirstyti į 3 kategorijas – didžiausią meistriškumą turinti (16,0 ir mažiau HCP, rezultatas skaičiuojamas „Nett score“ principu) ir juos sparčiai besivejanti (16,1–28,0 HCP, rezultatas skaičiuojamas „Nett score“ principu) vyrų grupės ir bendra (28,1–36,0 HCP, taškai skaičiuojami „Stableford“ principu) žaidėjų grupė, kurioje žaidė ir dvi moterys.

Žaidimo partneriai (startiniai trejetai ir dvi poros) buvo atrinkti burtų keliu „Sostinių golfo klubo“ teisėjų. Kiekvienoje grupėje turnyro dalyviai varžėsi dėl trijų prizinių vietų. Golfo pamokos dalyviams (45 dalyvavusiems asmenims) buvo įsteigtos tolimiausio ir artimiausio smūgio iki duobutės nominacijos atskirai vyrams ir moterims. Diplomus įteikė ir prizus nugalėtojams skyrė Lietuvos advokatūra ir „Sostinių golfo klubas“.

 

Golfo turnyro nugalėtojai ir motyvaciniai prizai

Bendrojoje įskaitoje (28,1–36,0 HCP „Stableford“) prizines vietas iškovojo 33 taškus surinkęs veterinarijos mokslų daktaras Modestas Keblys (III-oji vieta), 36 taškus pelnęs teisininkas Einaras Vitkus (II-oji vieta) ir 39 taškus gavęs Šiaulių advokatas Bakanas Muradas (I-oji vieta). Apdovanotos ir abi turnyre dalyvavusios moterys – advokatės Alina Vosyliūtė ir Beata Vilienė, žaidusios šioje kategorijoje.

 

Labiau patyrusių golfo mėgėjų (16,1–28,0 HCP) grupėje sekėsi ir advokatams, ir jų klientams. Trečią vietą pelnė verslininkas Jocobus Moll (galutinis rezultatas – 81 smūgis). Nors vienodas galutinis smūgių skaičius fiksuotas advokatams – Egidijui Bernotui ir Linui Viliui, tačiau įvertinus geresnį HCP grupės nugalėtojo diplomas (I-oji vieta) atiteko Egidijui Bernotui (25 HCP). Advokatas Linas Vilys (28 HCP) su 73 smūgių galutiniu rezultatu įskaitoje liko antras.

 

Profesionaliu lygiu (0–16 HCP) žaidusių dalyvių grupė nebuvo gausi ir prizinės vietos tebuvo dvi: jas iškovojo Gediminas Merkevičius (69 smūgiai, II-oji vieta) ir Vytautas Merkevičius (66 smūgiai, I-oji vieta).

 

Turnyro rezultatų lentelė

Taikliausiai tolimai smūgiavo advokato padėjėja Eglė Rubikaitė Naus ir Vilniaus apygardos teismo teisėjas Algimantas Valantinas. Labai panašų rezultatą pademonstravo ir tolimiausio smūgio duetas – Vilniaus teritorinės muitinės tarnautoja Violeta Stripeikienė su dukra Ieva Stripeikaite.


Arčiausiai duobutės golfo kamuoliuką nutaikė buhalterė Stanislava Sabatauskienė ir Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedros profesorius Audrius Bitinas.

 

Šachmatų ir šaškių turnyrų nugalėtojai

Šių metų naujovė – šachmatų ir šaškių turnyras, taip pat nuotaikingas Sprigtuko žaidimas, kuriuose noriai dalyvavo nuo mažiausio iki didžiausio vidurvasario susitikimų dalyvių. Renginyje netrūko gerų emocijų ir netgi kuriozų, kaip antai paauglė mergina Gintarė Beržanskytė, aplošusi du profesorius ir laimėjusi pirmą vietą šaškių turnyre. Antras šiame turnyre liko Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedros profesorius Audrius Bitinas, trečias – to paties universiteto Tarptautinės ir Europos sąjungos teisės instituto profesorius Ignas Vėgėlė. Už aistrą ir viltį šioje rungtyje apdovanota advokatė Svetlana Pronina.

 

Šachmatų partijų absoliučiu laimėtoju pripažintas Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas. Prizines vietas taip pat iškovojo – viešųjų ryšių specialistas Arūnas Pemkus (II vieta) ir Advokatų garbės teismo pirmininkas Mindaugas Kukaitis (III-oji vieta). Už aistrą ir viltį šioje rungtyje apdovanota Kotryna Verbutė.

 

Šachmatų turnyre rungėsi ir vaikai – pirmąją vietą iškovojo Jurgis Zelianka. Antras buvo Jonas Radzevičius, o trečioji vieta atiteko Teodorui Kuzminskui.

 

Sprigtuko rungtį laimėjo Lietuvos advokatūros sekretorius Rytis Jokubauskas, aplenkęs Seimo narį Julių Sabatauską (II-oji vieta) ir Advokatų garbės teismo narį Zenoną Naus (III-oji vieta). Už aistrą ir viltį rungtyje apdovanota Lina Kukaitienė.

 

„Sostinių golfo klubas“ šių rungčių pirmųjų vietų laimėtojams (išskyrus, vaikų šachmatų partijų nugalėtoją) įsteigė specialų apdovanojimą – kvietimą sužaisti golfą laukuose.

 

Kitos atrakcijos

Kol buvo žaidžiamas golfas – moterys ir vaikai – mokėsi papuošalų vėrimo meno. Talentu ir estetinėmis paslaptimis dalinosi Kristina Auksakienė, pusbrangiais akmenimis prekiaujančios įmonės „Jūratės akmenėliai“ direktorė. Moterų suverti papuošalai nukeliavo į golfo ir šachmatų bei šaškių turnyrų prizų fondą.

 

„Sostinių golfo klubo“ treneris Tomas Pranevičius norinčius mokė vairuoti elektra varomus golfomobilius – šių mašinų kolona (9 automobiliai su skirtingais keleiviais) golfo laukų ratą apsuko 3 kartus.

 

Vidurvasario susitikimo dalyviams populiarių džiazo muzikos koncertinę programą skyrė Gintaras Mockus. Aikštyne iki šventės dalyvių širdžių sklido saksofonu atliekamų melodijų garsai.

 

Vidurvasario susitikimai nestokojo svečių – advokatų šventėje apsilankė akademinės bendruomenės, valdžios institucijų atstovai, kiti teisininkai, žurnalistai.

 

Padėka rėmėjams

Advokatų tarybos vadovai – pirmininkas Leonas Virginijus Papirtis ir pavaduotoja Liudvika Meškauskaitė – gamtoje poilsiavusių advokatų šeimų ir jų svečių vardu nuoširdžiai dėkoja renginio rėmėjams:

 

„Laimingų vaikų klegesio, džiugesio ore ir šypsenų pokalbiuose – tokio bendravimo malonumo ir tokio organizacinio sklandumo nebūtų buvę be ištikimiausių sporto ir Lietuvos advokatūros bičiulių dosnumo“, – įsitikinęs V. L. Papirtis.


Antrojo atviro ADVOCO golfo turnyro ir kitų pramogų nuotraukų albumas

Apie praėjusiais metais vykusį pirmąjį atvirą ADVOCO golfo turnyrą skaitykite čia.

 
 
Informacija atnaujinta:
2013-07-02
Informaciją paskelbė:
LA administracija