Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

Futbolo komanda FC ADVOCO sužaidė geriausią sezoną

2013-11-11

Vilnius, lapkričio 11 d. Vėlų sekmadienio (2013 m. lapkričio 3 d.) vakarą šviečiant galingai stadiono prožektorių šviesai advokatų, advokatų padėjėjų, teisininkų ir MRU studentų komanda FC ADVOCO sužaidė pereinamąsias rungtynes dėl teisės kitąmet žaisti LFF 3 lygoje su FK „Baltoji Vokė“.

Advokatai, vedini komandos kapitono advokato Vyčio Šniukštos, iškovojo eilinę pergalę šiame sezone nugalėdami varžovus rezultatu 6:4. Pirmasis šių varžybų kėlinys baigėsi 1:1. Rungtynes, vykusias Lietuvos futbolo federacijos stadione, įdėmiai stebėjo ir Europos vicečempionas Viačeslavas Sukristovas.

Pasak legendinio Vilniaus ŽALGIRIO žaidėjo, FC ADVOCO buvo verta prizo „už valią laimėti“, nes du kartus atsilikdama komanda parodė charakterį ir antrame kėlinyje tiesiog nušlavė varžovą.

Beje, garsaus futbolininko sūnus Artūras Sukristovas – rezultatyviausias FC ADVOCO komandoje. Jis šį sezoną įmušė 18 įvarčių ir savo žaidimu daug prisidėjo prie komandos sėkmės.

Tai buvo jau 23-iosios FC ADVOCO rungtynės 2013 metų sezone LFF IV lygoje – Sekmadienio futbolo lygos (SFL ) A divizione. Iš viso SFL žaidžia net 50 Vilniaus apskrities komandų.

Šiemet iš 23 žaistų oficialių varžybų FC ADVOCO laimėjo net 17, lygiosiomis sužaidė 3 kartus ir 6 kartus pralaimėjo.

Tai, be jokios abejonės, buvo geriausias sezonas advokatų sporto klubo ADVOCO futbolo komandai, gyvuojančiai jau 10 metų ir garsinančiai Lietuvos advokatūros vardą.