Naujienos advokatams/ padėjėjams
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

XIII-ojo tarptautinio advokatų krepšinio turnyro „Lietuvos Advokatūros Taurė“ nugalėtoja – Kauno ir Vilniaus advokatų komanda „Jungtinės Pajėgos“

2018-12-05

Šį savaitgalį Lietuvos advokatūros 100-mečio proga Vilniuje vyko jau 13-tas tarptautinis advokatų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo 6 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Per dvi dienas Mykolo Romerio Universiteto krepšinio salėje advokatai sužaidė 21 rungtynes. Po šeštadienį vykusių rungtynių vietas pusfinaliuose užsitikrino Estijos advokatų rinktinė ir „Jungtinės pajėgos“.

Sekmadienį ryte vykusiose rungtynėse Latvijos rinktinė sunkioje kovoje rezultatu 16:13 nugalėjo Ellex Valiūnas komandą, o Lenkijos „Orly Temidy“ 22:15 įveikė „Marger“ advokatus.

Pirmajame pusfinalyje estai 16:14 išplėšė pergalę iš pagirtinai kovojusių latvių, antrajame – „Jungtinės pajėgos“ 15:9 palaužė lenkus.

Turnyro finale Lietuvos krepšininkai tradiciškai susitiko su Estijos advokatais. Įtemptoje kovoje lietuviai visgi iškovojo pergalę (18:15) ir penktą kartą iš eilės tapo Advokatūros krepšinio turnyro nugalėtoja.

Trečią vietą turnyre užėmė „Orly Temidy“ iš Varšuvos, mažajame finale 19:10 įveikusi kolegas iš Rygos.

Geriausiai iš Lietuvos advokatų kontorų pasirodžiusiai komandai – Ellex Valiūnas – įteikta Lietuvos Advokatūros 100-mečio Taurė. Naudingiausio turnyro žaidėjo apdovanojimas įteiktas komandos „Jungtinės pajėgos“ žaidėjui Vytautui Badarui.

Apdovanojimus turnyro nugalėtojams įteikė Lietuvos advokatūros pirmininko pavaduotojas Mindaugas Kukaitis, buvęs Lietuvos advokatūros pirmininkas Rimas Andrikis ir turnyro organizatorius – advokatų sporto klubo „ADVOCO“ valdybos pirmininkas Gytis Gaurilčikas.

Nuotraukos: Saulius Čirba
Nuotraukų galerija: SC ADVOCO