Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 860783327
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Nordea LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Advokatų tarybos komitetai
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

2018 m. spalio 18 d. Advokatų tarybos patvirtintas Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos komitetų darbo reglamentas

 


Administracinės teisės ir teisenos komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. lapkričio 21 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1. Jonas Sakalauskas, pirmininkas j.sakalauskas@AAALaw.eu
2. Arūnas Marcinkevičius a.marcinkevicius@advo.lt
3. Vaidas Rakauskas vaidas.rakauskas@bgmlaw.lt
4. Jurita Repšienė jurita.repsiene@gmail.com
5. Leonidas Ignatovas leo.adv.ignatovas@gmail.com 
6. Ramūnas Vanagas advokatas.vanagas@gmail.com
7. Faustas Vrubliauskas faustas.vr@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Advokatų veiklos mokestinės aplinkos komitetas
(Advokatų tarybos patvirtintas 2017 m. gruodžio 14
d.)

 

 Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1.

Aistė Medelienė, pirmininkė

 aiste.medeliene@walless.com

2.

Evaldas Rapolas, pirmininkės pavaduotojas

 evaldas.rapolas@magnussonlaw.com

3.

Giedrė Dailidėnaitė

 giedredai@gmail.com

4.

Dainius Daugirda

 dainius.daugirda@tgsbaltic.com

5.

Edvardas Gasperskij

 e.gasperskij@glimstedt.lt

6.

Mantas Juozaitis

 mantas.juozaitis@motieka.com

7.

Algirdas Miškinis  algirdas.miskinis@3law.eu

8.

Andrius Paulauskas

 andrius.paulauskas@ceocorp.net

9.

Juozas Rėksnys

 juozas.reksnys@advoco.info

10.

Ingrida Steponavičienė ingrida.steponaviciene@ilawfirm.lt

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Baudžiamosios ir baudžiamojo proceso teisės komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. birželio 12 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1.

Giedrius Danėlius, pirmininkas

g.danelius@wint.lt
2.

Ingrida Botyrienė

inga.botyriene@vilniaus-advokatai.lt

3.

Romualdas Drakšas

romualdas.draksas@dmsp.lt

4.

Linas Belevičius

linas.belevicius@advix.lt

5.

Darius Raulušaitis

darius.raulusaitis@sorainen.com

6.

Liutauras Lukošius

liutauras.lukosius@gmail.com

7.

Andrius Nevera

andrius.nevera@gmail.com

8.

Rolandas Tilindis

rolandas.tilindis@riddvilnius.lt

9.

Valdas Grendelis

grendelis.v@gmail.com

10.

Artūras Gutauskas 

arturas.gutauskas@yahoo.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Civilinės teisės komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. rugpjūčio 27 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1. Virginijus Bitė, pirmininkas virginijus.bite@adjuto.lt
2. Viktorija Budreckienė viktorija.budreckiene@gmail.com
3. Edmundas Budvytis edmundas@abcpartners.lt
4. Darius Butvilavičius advokatas.butvilavicius@gmail.com
5. Evelina Ivanauskienė evelina.ivanauskiene@gmail.com
6. Antanas Jonikaitis antanas@linklex.lt
7. Vaidas Jurkevičius vaidas.jurkevicius@bsplegal.lt
8. Algirdas Matkevičius a.matkevicius@amplegal.lt
9. Eglė Matuizaitė egle.matuizaite@emlaw.lt
10. Inga Kudinavičiūtė-Michailovienė ikmichailoviene@gmail.com
11. Jonė Smilgevičiūtė Jone.Smilgeviciute@foresta.lt
12. Jūratė Šidlauskienė ju.sidlauskiene@gmail.com
13. Aušra Veselovaitė a.veselovaite@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Civilinio proceso teisės komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. rugpjūčio 27 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1. Laura Augytė Kamarauskienė, pirmininkė  laura.kamarauskiene@lexem.lt
2. Laura Altun

l.altun@aplawgroup.lt

3. Dainius Čičelis dainius.cicelis@ellex.lt
4. Justinas Jarusevičius justinas.jarusevicius@motieka.com
5. Laurynas Kasiulynas L.Kasiulynas@gmail.com
6. Virginija Kondratienė virginija.atp@gmail.com
7. Ingrida Krolienė ingrida.kroliene@sjk.lt
8. Darius Orla darius.orla@icloud.com
9. Algirdas Tomas Parulis algirdas@exproma.lt
10. Rasa Grambaitė-Pusčienė, pavaduotoja
rasa.pusciene@bnt.eu
11. Kristina Saukalienė k.saukaliene@altelegal.lt
12. Žilvinas Stašaitis zilvinas@stasaitis.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Drausmės komiteto darbą reglamentuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2012 m. birželio 15 d. įsakymas Nr. 1R-160 „Dėl advokatų drausmės bylų nagrinėjimo tvarkos aprašo skelbimo"

Drausmės komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. birželio 12 d.)

 

 Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1.

Mindaugas Kukaitis, pirmininkas  

mindaugas@kukaitis.lt

2.

Rasa Aurelija Kučinskaitė

rasa.aurelija@gmail.com

3.

Indrė Panavaitė

i.panavaite@lexpartners.lt

4.

Artūras Cibulskas

a.cibulskas@infolex.lt

5.

Zenonas Naus

zenonas@naus.lt

6.

Virginija Žukienė

info@advokateskontora.lt

7.

Renata Tamašauskienė

renata.tamasauskiene@constitus.lt

8.

Jūratė Radzevičienė

jurate@radzeviciene.lt

9.

Mindaugas Dūda

mindaugas.duda@marger.lt

mindaugas.duda@gmail.com

10.

Gytis Kuncevičius

g.kuncevicius@fortlegal.com

11.

Eduardas Zaleskis

eduardas.zaleskis@zaleskislegal.lt

12.

Ingrida Krolienė

ingrida.kroliene@pkpadvice.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Darbo teisės komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. rugpjūčio 27 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1. Justas Vilys, pirmininkas justas@vilys.lt
2. Ieva Darandė ieva.darande@jankauskas.eu
3. Jurgita Judickienė j.judickiene@jurex.lt
4. Vilius Mačiulaitis vilius.maciulaitis@ilawfirm.lt
5. Dalia Foigt-Norvaišienė dalia.foigt@cobalt.legal
6. Vaidas Paulauskas vaidas.paulauskas@bgmlaw.lt

 

 

 

 

 

 

 

 


Informacinių technologijų komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. birželio 12 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1. Monika Misiūnienė, pirmininkė

 monika.misiuniene@vilys.lt

2. Aivaras Aleksiejevas

 aivaras.aleksiejevas@aginvest.eu

3.

Tomas Bagdanskis

 tomas.bagdanskis@ilawfirm.lt
4.

Stasys Drazdauskas

 stasys.drazdauskas@sorainen.com
5. Tomas Jakubauskas

 tomas.jakubauskas@eversheds.lt

6. Vilius Karolis

 vilius.karolis@vkkontora.lt

7. Gytis Mekionis

 gytis.mekionis@dmsp.lt

8. Algirdas Tomas Parulis

 algirdas@exproma.lt

9. Justinas Usonis  advokatas@usonis.lt

 


Konkurencijos teisės komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2019 m. sausio 17 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1. Henrikas Celencevičius, pirmininkas henrikas@celencevicius.lt
2. Paulius Bartkus p.bartkus@gmail.com
3. Lauras Butkevičius lauras.butkevicius@tgsbaltic.com
4. Giedrė Dailidėnaitė giedredai@gmail.com
5. Lina Darulienė lina.daruliene@magnussonlaw.com
6. Zigmas Garalevičius zigmas@garalevicius.lt
7. Marius Juonys marius.juonys@ellex.lt
8. Sofia Khatsernova sofia.khatsernova@gmail.com
9. Raimundas Moisejevas raimundas.moisejevas@hansalaw.lt
10. Vaidas Radvila vaidas.radvila@balciunasgrajauskas.lt
11. Vilenas Vadapalas v.vadapalas@eurolex.lt
12. Rasa Zaščiurinskaitė Rasa.Zasciurinskaite@cobalt.legal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos komitetas
(
Advokatų tarybos patvirtintas 2018 m. rugpjūčio 27 d.)

 

Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1.  Edgaras Dereškevičius, pirmininkas  dereskevicius@hotmail.com
2.  Violeta Bazienė

 violeta.baziene@gmail.com

3.  Artūras Cibulskas  a.cibulskas@infolex.lt
4.  Gintautas Danišauskas  danigint@mruni.eu
5.  Donatas Lengvinas  advokatas.lengvinas@gmail.com
6.  Ingrida Maldeikienė  i.maldeikiene@vgtpt.lt
7.  Remigijus Merkevičius  remigijus.merkevicius@mjp.lt
8. Mindaugas Paukštė info@advokat.lt
9. Pavelas Ravluševičius pr@juremax.lt
10. Diana Vaitkevičienė advokate.diana@gmail.com
11. Leonora Vasiliauskienė leonorashifris@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Informacija atnaujinta:
2019-08-26
Informaciją paskelbė:
Saulė Bakšė

Teisinė informacija

 

Imperium summum

(liet. k. aukščiausioji valdžia)