Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 663 13532
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Visuomenei aktualios naujienos
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

„The Lawyer“ išrinko SORAINEN „Metų advokatų kontora Baltijos šalyse“

2014-02-26

Praėjusiais metais advokatų kontora SORAINEN Lietuvoje pasiekė rekordinį augimą – lyginant su 2012 m., pajamos augo virš 20 proc., kai bendras šalies teisinių paslaugų rinkos augimas siekė apie 5-10 proc. SORAINEN pajamos Baltijos šalyse ir Baltarusijoje 2013 m. augo 15 proc. Sėkmingas augimas ir dalyvavimas svarbiausiuose regiono sandoriuose lėmė, jog vakar, vasario 20 d. Londone tarptautinis teisinis leidinys „The Lawyer“ pripažino SORAINEN „Metų advokatų kontora Baltijos šalyse“ („Baltic Law Firm of the Year 2014“).

 

2013 m. SORAINEN teisinėmis ir mokesčių konsultacijomis prisidėjo prie svarių valstybinių ir verslo projektų – konsultavo Lietuvos Vyriausybę ES pirmininkavimo klausimais finansų teisės srityje ir keliuose stambiausiuose pastarųjų metų finansų ir draudimo sektorių sandoriuose. Kontoros teisininkai teikė teisinę pagalbą Šiaulių bankui šiam įsigyjant Ūkio banko turtą ir dukterines bendroves didžiausiame 2,7 mlrd. litų vertės regiono sandoryje per pastaruosius septynerius metusir sujungiant ERGO grupės įmones Baltijos šalyse į Europos bendrovę stambiausiame regiono draudimo rinkos sandoryje regione pastaraisiais metais.

 

Sėkmingą SORAINEN strategiją ir lyderystę regione įvertino ir „The Lawyer“ atstovai. Vakarykštėje apdovanojimų ceremonijoje BBC laidų vedėja Mishal Husain teigė, jog „SORAINEN, pademonstravusi akivaizdžius rezultatus, paliko didžiulį įspūdį teisėjų kolegijai“. Tuo tarpu „The Lawyer“ Europos skyriaus redaktorė Joanne Harris teigė, jog visas šių metų Europos šalių apdovanojimuose įvertintas advokatų kontoras vienijo „nuolatinis siekis tobulėti ir aiški strateginė vizija“. „The Lawyer“ apdovanojimai tarptautinėje teisinėje bendruomenėje laikomi pačiais svariausiais.

 

„Sparčiai augame dėl kelių priežasčių. Visų pirma, esame visiškai integruota advokatų kontora Baltijos šalyse ir Baltarusijoje, ir šiuo atžvilgiu rinkoje esame unikalūs. Mūsų klientams tai reiškia integruotas aukštos kokybės paslaugas visame regione – tai nėra tik pažadas, nes nuolat į tai investuojame laiką, pastangas ir lėšas. Mūsų regioninės integruotos teisininkų komandos efektyviausiai padeda klientams įgyvendinant regioninius projektus ar plečiantis į kaimynines rinkas. Pavyzdžiui, Lietuvos klientai visuomet gaus tokio paties lygio paslaugas ir plėsdamiesi į Baltarusiją, Latviją ar Estiją“, – teigia SORAINEN Lietuvos biuro vadovaujantis partneris Laimonas Skibarka.

 

Antra, kontora stipriai plečia profesionalų komandą – vien per praėjusius metus Lietuvoje teisininkų skaičius augo 25 proc. Prie kontoros per pastaruosius pusantrų metų prisijungė du partneriai – ginčų sprendimo praktikai vadovaujantis Kęstutis Švirinas ir viena iš nekilnojamojo turto ir statybos praktikos vadovų Aušra Mudėnaitė. Šiuo metu Lietuvos biure yra 50 teisininkų ir mokesčių konsultantų, o su administracijos darbuotojais – iš viso 70 specialistų.

 

„Laikomės požiūrio, jog mūsų klientams, tarp kurių – pirmaujančios šalies ir tarptautinės bendrovės, geriausias paslaugas gali užtikrinti tik labiausiai rinkoje pripažinti talentai. Tad samdome geriausius teisės ir mokesčių ekspertus arba stengiamės tokius užauginti investuodami į jų kompetencijos ugdymą. Mūsų investicijos į darbuotojų tobulėjimą kasmet auga, pernai jos viršijo 2 proc. metinių pajamų“, - teigia L. Skibarka.

 

Pasak advokatų kontoros vadovaujančio partnerio, pernai ir šiemet SORAINEN skiria ypatingą dėmesį atskirų verslo sektorių supratimui. Tiek tarptautinėje, tiek vietos rinkoje klientai vis labiau tikisi, kad pirmaujančios advokatų kontoros gerai supras jų verslo specifiką, todėl svarbi specializacija ne tik pagal teisės praktikos sritis, bet ir pagal verslo sektorius.

 

Apie „The Lawyer“ apdovanojimą


Prestižinis tarptautinis teisinis leidinys „The Lawyer“ geriausias Europos advokatų kontoras renka 25 kategorijose. Laimėtojus renka teisėjų kolegija, sudaryta iš tarptautinių įmonių vidinių teisininkų ir tarptautinių advokatų kontorų vadovaujančiųjų partnerių. Pagrindiniai vertinimo kriterijai yra advokatų kontorų strateginė vizija, augimas ir geri finansiniai rezultatai, aukšta paslaugų kokybė, nuoseklus talentų ugdymas, tvirta partnerystės kultūra ir dalyvavimas reikšminguose sandoriuose. Daugiau informacijos – www.thelawyereuropeanevent.com.

 

Apie SORAINEN

SORAINEN yra vienintelė visiškai integruota regioninė advokatų kontora, teikianti verslo teisės ir mokesčių paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Nuo veiklos pradžios 1995 m. kontora sparčiai augo ir šiandien joje dirba daugiau nei 140 teisininkų ir mokesčių konsultantų.

SORAINEN yra devynis kartus pripažinta „Metų advokatų kontora Baltijos šalyse“ – „The Financial Times & Mergermarket“, „The Lawyer“, „International Financial Law Review“ ir „PLC Which lawyer?“ tarptautiniuose apdovanojimuose. Kontora buvo triskart pripažinta„Metų mokesčių patarėju Baltijos šalyse“ „International Tax Review“ Europos mokesčių apdovanojimuose. Be to, Baltarusijos Respublikos teisingumo ministerija yra dukart pripažinusi SORAINEN „Geriausia teisinių paslaugų teikėja Baltarusijoje“.

SORAINEN yra pirmoji advokatų kontora Baltijos šalyse ir vienintelė Baltarusijoje, įdiegusi bendrą kokybės valdymo sistemą, sertifikuotą pagal ISO 9001:2000 standartą (sertifikuota „Lloyd's Register Quality Assurance“ 2006 m.).

 

Daugiau informacijos:
Vaida Zykutė
Advokatų kontoros SORAINEN plėtros ir rinkodaros vadovė
E. paštas: vaida.zykute@sorainen.com
Mob.: +370 687 70 360

 
 
Informacija atnaujinta:
2014-07-29
Informaciją paskelbė:
LA administracija