Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 628 25123
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Delegacijų priėmimas
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Advokatūroje viešėjo futbolą žaidžiančių Italijos advokatų delegacija

2014-09-17

Vilnius, rugsėjo 17 d. Siekiant sutvirtinti Lietuvos ir Italijos advokatūrų neformalaus bendravimo saitus ir dvišalę profesinę partnerystę Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė praėjusį ketvirtadienį Lietuvos advokatūroje priėmė futbolą žaidžiančių Italijos advokatų delegaciją – šį sportą propaguojantys svečiai į Lietuvą atvyko dalyvauti Sporto klubo „Advoco“ ir Lietuvos advokatūros organizuojamame futbolo turnyre. Sporto šventė skirta futbolo komandos ADVOCO 10 metų sukakčiai paminėti.

 

„Džiaugiamės Jūsų parodyta iniciatyva pasirenkant mus sporto partneriais. Tikiu, kad šis susipažinimo su Lietuvos advokatais ir advokatūra būdas ne tik sukurs gerus asmeninius santykius, bet ir leis užmegzti vaisingas profesines partnerystes“ ,– atvykusius svečius pasveikino Advokatų tarybos pirmininkas.

 

Susitikime papasakota apie sporto renginių tradicijas Lietuvos advokatūroje – kasmet nuo 2006 m. rengiamas advokato Jono Vileišio orientavimosi sporto taurės varžybas, tuomečio Advokatų tarybos pirmininko Rimo Andrikio pradėtą tarptautinį krepšinio turnyrą „Lietuvos advokatūros taurė“ ir praėjusios kadencijos Advokatų tarybos pirmininko Leono Virginijaus Papirčio pradėtą organizuoti atvirą ADVOCO golfo turnyrą, kurį lydėdavo pramogos advokatų šeimoms. Pasidžiaugta ir nesportine varžybų tradicija – strateginį mąstymą lavinančiais šachmatų turnyrais „Advokatūros taurė“, kuriuos pradėjo organizuoti ir puoselėja Advokatų tarybos narys Mindaugas Kukaitis.

 

Susitikime atsakant į svečių klausimus aptarti ir abiem šalims aktualūs profesinės veiklos aspektai – savivaldos modelis, advokatų įmokos ir mokesčiai, atrankos į advokatūrą sistema, advokatūros sudėtis, kitos aktualijos.

 

Sporto šventės proga atminimo suvenyras padovanotas Italijos advokatų futbolo komandos delegacijos vadovui Emanuele‘iui Biancarosai. Lietuviai dovanų gavo abiejų atvykusių futbolo komandų marškinėlius.

 

Tuo tarpu futbolo gerbėjai rinkosi į stadioną palaikyti Lietuvos advokatų komandą. Turnyrą atidarė ir sveikinimo žodį dalyviams tarė Sporto klubo „Advoco“ garbės prezidentas advokatas Česlav Okinčic ir Italijos Respublikos ambasadorius Stefano Taliani de Marchio.

 

2014 m. rugsėjo 11 d. LFF nacionaliniame stadione (Liepkalnio g.13/ 2, Vilnius) susitiko ADVOCO ir ETNAJUS (Katanijos advokatų, teisėjų ir prokurorų sportininkai mėgėjai) komandos, o MRU JUSTITIA (dėstytojai) žaidė su CATANIA MAGISTRATE (Katanijos savivaldybės teisininkų) komanda.

 

Pirmąjį susitikimą rezultatu 1: 0 laimėjo Lietuvos advokatūros sporto klubo „Advoco“ sportininkai. Pergalingą įvartį įmušė advokatas Antanas Paulauskas. Antrasis susitikimas taip pat baigėsi vilniečių pergale – MRU dėstytojai buvo gerokai pranašesni už svečius, įveikę juos rezultatu 4: 1.

 

Lemiamos kovos vyko 2014 m. rugsėjo 13 d. šeštadienį „Sportima“ (Ąžuolyno g. 5, Vilnius) stadione:

ADVOCO futbolo komanda finalines rungtynes su CATANIA MAGISTRATE sužaidė lygiosiomis 1: 1. Įvartį, kaip ir ankstesniame mače, pelnė advokatas Antanas Paulauskas. MRU JUSTITIA ir ETNAJAUS ekipų susitikimas baigėsi rezultatu 2: 3. Lietuvos advokatūros taurę iškovojo turnyro organziatoriai – Lietuvos advokatūros sporto klubo futbolo komanda, surinkusi keturis taškus.

 

Visa turnyrinė lentelė:

ADVOCO

4 taškai

ETNAJUS

3 taškai

MRU JUSTITIA

3 taškai

CATANIA MAGISTRATE

1 taškas

 

Geriausio turnyro žaidėjo prizas atiteko žaidėjui Emanuele‘iui Biancarosai (ETNAJUS).

 

Vizito ir rungtynių nuotraukas rasite čia.

 

Papildoma informacija

Pirmosios oficialios futbolo komandos ADVOCO rungtynės buvo sužaistos 2004 m. birželio 18 d. tarptautiniame futbolo turnyre „ Justitia 2004“.

Per 10 metų sužaista apie 600 futbolo rungtynių, iš jų apie 500 oficialių ir apie 100 draugiškų. Asociacijos garbę gynė per 100 advokatų, advokatų padėjėjų, teisininkų.

Daugiau apie advokatų sporto klubą rasite čia.

 

 
 
Informacija atnaujinta:
2014-09-17
Informaciją paskelbė:
LA administracija
 

Teisinė informacija

 

Cave illum semper, qui tibi imposuit semel

(liet. k. visada saugokis žmogaus, kuris tave kartą jau apgavo)