Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 663 13532
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Vizitai, konferencijos
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Lietuvos advokatūros vadovai pradėjo darbo vizitą Sankt Peterburge

2013-05-14

Vilnius, gegužės 13 d. Lietuvos advokatūros vadovai dr. Leonas Virginijus Papirtis ir dr. Liudvika Meškauskaitė komercijos atašė Algimanto Belzaus kvietimu su darbo vizitu atvyko į Sankt Peterburgą (Rusijos Federacija). Vizito tikslas – susitikti su Rusijos Federacijos advokatūros vadovu ir išsiaiškinti bendradarbiavimo galimybes, taip pat dalyvauti Rusijos federalinės advokatūros 10 metų veiklos minėjimo renginiuose.

 

Pirmąją vizito dieną apsilankyta Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate. Lietuvos advokatūros vadovai taip pat lankėsi verslo advokatų biure „Praim Edvais“ bei garsius žmogaus teisių gynimo specialistus – Olgą Ceitliną bei Sergejų Golobuką – turinčiame advokatų biure „Semenjako, Grib ir partneriai“. Verslo kontoros veiklą pristatė vadovaujanti partnerė Inna Vavilova bei Stanislovas Nikolajevičius Babkovas, kuris taip pat yra ir Sankt Peterburgo advokatų tarybos narys. Pirmajame susitikime taip pat dalyvavo Sankt Peterburgo miesto advokatų kolegijos atstovas advokatas Igoris Michailovičius Jegorovas.

 

Lietuvos delegacijos nariai domėjosi Rusijos advokatų veiklos formomis, mokestine baze, profesinės etikos problemomis, atstovavimo teismuose paslaugų teikimo išskirtine teise, advokatų savivaldos organų struktūra ir veikla, komercinio arbitražo įkainiais ir nauda, teisinių procesų trukme, bendradarbiavimu su akademine bendruomene, kliento privilegijų reglamentavimu bei jo paslapties saugojimu, interesų konfliktu.

 

Apie žmogaus teisių padėtį ir baudžiamosios justicijos ypatumus papasakojo advokatų biuro „Semenjako, Grib ir partnerių“ biuro advokatė Nina Boer ir kolega Igoris Ryžkovas. Ji taip pat atkreipė dėmesį į specializacijos tarp Rusijos advokatų trūkumą, pristatė advokatų biurų dydžius ir paslaugų specifiką, atkreipė dėmesį į visuomenės nuomonės, viešosios opinijos svarbiais advokatūrai klausimais svarbą. Šiame susitikime buvo aptartos šmeižimo ir įžeidimo veikų kriminalizavimo pasekmės, prisiekusiųjų institutas Rusijos teismuose, Advokatūros įstatymo pakeitimai, kt. Komercijos atašė Algimanto Belzaus pasiūlymu sutarta Vilniuje organizuoti dvišalę apskritojo stalo diskusiją, kurioje būtų aptarti tiek Lietuvos, tiek Rusijos sandorių sudarymo ypatumai (sutarčių teisė), teismų sprendimų vykdymo procedūros ir problemos bei įmonių įkūrimo reikalavimai. Taip pat sutarta, kad Lietuvos advokatūros internetiniame tinklapyje bus skelbiama dvišaliams santykiams aktuali kontaktinė informacija.

 

Šiandien Lietuvos delegacija dalyvaus Rusijos federalinės advokatūros 10 metų veiklos jubiliejui skirtoje konferencijoje „Advokato ir advokatūros identiteto įtvirtinimas“, rytoj susitiks su Rusijos federalinės advokatūros vadovu Jevgenijumi Vasiljevičiumi Semenjako.

 
 
Informacija atnaujinta:
2013-05-21
Informaciją paskelbė:
sistemos administratorius
 

Teisinė informacija

 

Currere per flammam

(liet. k. pulti į ugnį, t.y. būti visa kam pasiruošus)