Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 663 13532
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Naujienos advokatams/ padėjėjams
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Dėmesio! Keičiasi Lietuvos advokatūros darbo organizavimo tvarka

2020-10-05

Lietuvos advokatūra, atsižvelgdama į visoje šalyje augantį užsikrėtusiųjų koronavirusu žmonių skaičių, siekdama apsaugoti Advokatus ir Advokatūros personalą, nuo šiandien keičia darbo organizavimo tvarką.

 

Dėl COVID-19 plitimo grėsmės Lietuvos advokatūra laikinai aptarnaus advokatus ir advokatų padėjėjus nuotoliniu būdu bei apribos atvykstančių priėmimą. Tik išimtinais atvejais asmenys bus priimami Lietuvos advokatūros patalpose ir tik iš anksto rezervavus laiką telefonu: 8 5 2624546 arba el.p.: la@advokatura.lt.

 

Advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės teigimu, toks sprendimas buvo priimtas siekiant apsaugoti Advokatūros narių, administracijos darbuotojų, jų artimųjų bei visos visuomenės sveikatą.

 

„Matydami augančią Lietuvos užsikrėtusiųjų koronavirusu žmonių skaičių statistiką, reaguojame ir imamės visų saugumo priemonių, kad Lietuvos advokatūros veikla nesutriktų ir netaptų dar vienu koronaviruso židiniu. Užsikrėtus bent vienam darbuotojui, izoliuotis tektų visai administracijai, o tai apsunkintų Lietuvos advokatūros funkcionalumą“, - paaiškino Lietuvos advokatūros pirmininkas, kodėl imtasi tokių priemonių.

 

Pati advokatūros administracija kol kas veiks įprastu būdu, toliau bus teikiamos visos advokatūros paslaugos pilna apimtimi.

 

Informacijos teikimo tvarka

Maloniai prašome visos reikalingos informacijos teirautis Advokatūros telefonu: 8 5 2624546 arba el.p.: la@advokatura.lt.

 

Dokumentų priėmimo ir teikimo tvarka

Visi norintys pateikti dokumentus Advokatūrai, tą padaryti kviečiami elektroniniu paštu arba paštu. Taip pat yra galimybė dokumentus palikti Lietuvos advokatūros pašto dėžutėje adresu: Tilto g. 17, Vilnius.

Atsakymai į užklausas bus teikiami el. paštu arba, Jūsų pageidavimu, telefonu. Advokato arba advokato padėjėjo pažymėjimai, čekių knygelės, orderiai bus išduodami juos išsiunčiant Jūsų nurodytu adresu.

Maloniai prašome nario įmokas mokėti tik bankiniu pavedimu.

 

Advokato padėjėjų veiklos kontrolė ir įrašymas

Kaip ir iki šiol advokato padėjėjų ataskaitų tvirtinimas bus vykdomas, pateikiant dokumentus el. paštu Advokatūrai. 

Priėmimas į advokato padėjėjus bus vykdomas nuotoliniu būdu.

 

Advokatų egzaminų organizavimas

Kol kas Advokatų egzaminų organizavimo tvarka nesikeičia.

 

Komitetų posėdžių organizavimas

Advokatūros komitetų posėdžius rekomenduojame organizuoti nuotoliniu būdu numatytomis ir paskelbtomis datomis.

 

Advokatų Tarybos veiklos organizavimas

Advokatų tarybos posėdžiai bus organizuojami nuotoliniu būdu numatytomis ir viešai paskelbtomis datomis.

Asmenų pripažinimas advokatais, įrašymas į ES teisininkų sąrašą ir priėmimas į advokatų padėjėjus bus vykdomas taip pat nuotoliniu būdu.

 

Kvalifikacijos kėlimo organizavimas

Lietuvos advokatūros organizuojami kvalifikacijos kėlimo seminarai organizuojami nuotoliniu būdu. Informacija apie artimiausius seminarus nuolat atnaujinama advokatūros tinklalapyje (www.advokatura.lt) arba skelbiama www.lashop.lt.

 

Advokatūros siūlomų prekių įsigijimas

Įsigyti Advokatūros siūlomas prekes, taip pat ir nemokamai advokatams teikiamus pinigų priėmimo kvitus ir advokato orderius bus galima tik pasinaudojus elektroninės parduotuvės www.lashop.lt paslauga.

Įsigytų prekių atsiėmimas Lietuvos advokatūros patalpose nuo šiol nebus galimas. Visos prekės bus siunčiamos Jūsų pasirinktu būdu.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta:
2020-10-05
Informaciją paskelbė:
LA administracija